DOPRAVNÉ

Informace o dodání zboží v ČR:

 Poštovné a balné - dle ceny objednávky do 2.000 Kč 2.001 Kč až 4.000 Kč nad 4.000 Kč
 zasilkovna_d_small  Balík ČR - dobírka  50Kč Zdarma  Zdarma
 zasilkovna_d_small  Balík ČR - převodem  30Kč Zdarma  Zdarma
 cp_d_small Balík do ruky - dobírka  150Kč  120Kč 50Kč
 Osobní odběr - hotově nebo převodem  -  -  -

 

Poštovné a balné u ručně zapletených kol je pro 1 kolo +150Kč a pro 1 pár +100Kč k ceně výpletů.

Zásilkovna.cz - balík ČR

  • dobírka - platba kartou (již některé pobočky, lze ověřit na vybrané pobočce Zásilkovna.cz) nebo hotově
  • převodem - ČEKEJTE na informační email s potvrzením objednávky a podmínkami pro platbu (číslo účtu a variabilní symbol). Zboží skladem je odesíláno po připsání celé kupní ceny na náš účet u ČSOB nejpozději následující pracovní den.

Dodání během 1 až 2 dní na vybranou pobočku Zásilkovna.cz. Po odeslání obdržíte email s číslem balíku a sledováním doručení, sms zprávu s číslem balíku. Uložení zásilky 7dní (lze i prodloužit). Kód pro vyzvednutí pošle Zásilkovna.cz v sms (pokud vyplníte tel. číslo) a na email, jak bude balík doručen na vybranou pobočku. BEZ SPRÁVNÉHO KÓDU VÁM BALÍK NEBUDE NA POBOČCE PŘEDÁN. VYZVEDNUTÍM MŮŽETE POVĚŘIT I NĚKOHO ZNÁMÉHO.


Česká pošta - Balík Do ruky (dobírka) - hotově nebo platba kartou, dodání do rukou adresáta následující pracovní den (někdy 2dny). Po odeslání obdržíte email s číslem balíku a možností sledování, případně sms zprávu od České pošty. V případě, že nebudete v době doručení zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší pobočce České pošty a to po dobu 7 dní.

Osobní odběr (hotově nebo převodem) - vyzvednutí zboží je možné na kamenné prodejně Netbike.cz - adresa Holešov, Střelnice 826, PSČ 769 01. Není zde možnost platit kartou!

 

Informace o dodání zboží na Slovensko:

 Poštovné a balné - dle ceny objednávky do 2.000 Kč 2.001 Kč až 4.000 Kč nad 4.000 Kč
 zasilkovna_d_small Balík SK - dobírka  100 Kč  50 Kč  Zdarma

 

Poštovné a balné u ručně zapletených kol je pro 1 kolo +150Kč k ceně výpletů.

Zásilkovna.cz balík Slovensko (platba dobírkou) - dodání během 1 až 2 dní na vybranou pobočku Zásilkovna.cz. Po odeslání obdržíte email s číslem balíku a sledováním doručení, sms zprávu s číslem balíku. Uložení zásilky 7dní (lze i prodloužit). Kód pro vyzvednutí pošle Zásilkovna.cz v sms (pokud vyplníte tel. číslo) a na email jak bude balík doručen na vybranou pobočku na Slovensku. BEZ SPRÁVNÉHO KÓDU VÁM BALÍK NEBUDE NA POBOČCE PŘEDÁN. VYZVEDNUTÍM MŮŽETE POVĚŘIT I NĚKOHO ZNÁMÉHO. Nelze platit kartou při vyzvednutí!

  • Maximální hmotnost zásilky: 10kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 120cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150cm
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.